Prima - terasy Mlýnská

BD "TERASY MLÝNSKÁ"
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabízíme
Bytový dům " TERASY MLÝNSKÁ " Strakonice

Bytový dům "Terasy Mlýnská" ve Strakonicích nabízí velmi moderní a kvalitni bydlení v samém centru města a přitom s výhledem do zeleně a na řeku Otavu. Jedná se o zděný terasový 5-ti podlažní bytový dům se dvěm podzemními podlažími, dvěma nadzemními podlažímí a s obytným podkrovím.

Dům má 4 samostatné hlavní vstupy z ulice Mlýnská a je vybaven 4 osobními výtahy. Ve 2. podzemním podlaží je umístěno 50 garáží pro osobní automobily. Příjezd do garáží je zajištěn novým sjezdem z ulice U Náhonu. V 1. podzemním podlaží a v 1. a 2. nadzemním podlaží je postaveno vždy 12 bytových jednotek, v podkroví 8 bytových jednotek. Celkem je v bytovém domě 44 bytových jednotek.
Všechny bytové jednotky jsou vybaveny prostornou terasou či balkónem s orientací na jižní prosluněnou stranu. V bytovém domě jsou k dispozici byty 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk s výměrou od 66 m2 do 96 m2. Většina bytů má k dispozici šatnu či malý sklep.

Vytápění bytového domu je teplovodní s napojením na CZT Teplárny Strakonice, a.s. Zásobování vodou je zajištěno z veřejného vodovodu. Splaškové a dešťové vody jsou svedeny do veřejné kanalizace.


Mapa
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky